Witamy w nowej Szkole Językowej dla dzieci! 


PlayTime została stworzona z myślą o najmłodszych i tak ważnej dla nich w obecnych czasach nauce języków obcych.  W naszej działalności zajmujemy się nauczaniem j. angielskiego dzieci w wieku 3-10 lat. Łączymy ze sobą różne metody, kładąc szczególny nacisk na opanowanie zdolności komunikacji. Zajęcia prowadzimy przez okres roku szkolnego oraz w wakacje.

W swej pracy, korzystamy z nowoczesnych technologii informacyjnych tj.  TABLICA INTERAKTYWNA , komputer i projektor, pozwalające na uatrakcyjnienie zajęć o ciekawe zadania, znakomitą zabawę, czy oglądanie filmów w angielskim oryginale na 80" ekranie.

W wyposażeniu znajdują się również  wszelkie pomoce dydaktyczne takie jak płyty CD i DVD z materiałami dodatkowymi, plakaty, barwne karty obrazkowe, kredki, bloki do rysowania oraz pacynkę, która jest świetnym towarzyszem językowych przygód.

Wszystkie materiały, z których korzystamy -  od oprogramowania do tablicy interaktywnej przez podręczniki, płyty CD i DVD z nagraniami, po plakaty i karty obrazkowe pochodzą z  renomowanego wydawnictwa Oxford.

 

AKTUALNOŚCI

Zapraszamy na kursy wszystkie dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym (3-10 l.)

Oferujemy:

- ZAJĘCIA GRUPOWE I INDYWIDUALNE, POMOC W ODRABIANIU LEKCJI

- naukę przez zabawę z wykorzystaniem metody Total Physical Response dla najmłodszych

- atrakcyjność oraz efektywność zajęć 

- bogato wyposażoną salę : komputer,  projektor oraz TABLICĘ INTERAKTYWNA 80”, PŁYTY CD, DVD z materiałami, plakaty demonstracyjne, flashcards, a także pacynki, które ułatwiają dzieciom komunikację i zachęcają do wspólnej zabawy

- grupy max 6 dzieci

Trwają zapisy, w tym celu prosimy o kontakt pod nr tel.792 877 076 lub mailowo info@playtime.com.pl 

Nasza szkoła

Kontakt
42-230 Koniecpol, ul.Mickiewicza 10
(budynek dawnego liceum)

tel: 792 877 076
e-mail: info@playtime.com.pl

Napisz do nas